Optymizm przed meczem z Rosją
Nie najlepszy start w mistrzostwach Europy spowodował, że euforia związana z występami polskiej reprezentacji nieco opadła. Ale wiara wciąż tkwi w kibicach. W biało-czerwonych wierzą także władze naszej gminy, które na prośbę Ośrodka Kultury typowały wynik wtorkowego spotkania z Rosją. 


Szczęśliwy remis 1:1 z Grecją spowodował małe zamieszanie, jednak z urzędu naszej gminy bije jeszcze optymizm. – Cały czas jestem dobrej myśli i liczę, że pokonamy Rosjan 1:0 – mówi Krzysztof Marcinowicz, wójt gminy Juchnowiec Kościelny.
- Ciężki mecz nas czeka i bardzo nerwowy wieczór, ale wygramy 1:0 – podobnego zdania, co wójt jest sekretarz gminy Teresa Rudzik.
- Marzymy o zwycięstwie, lecz nie wiem czy polscy piłkarze dadzą radę silnym Rosjanom. Cieszyłabym się z remisu 1:1 – dodaje zastępca wójta Mirosława Jaroszuk.
Wyniku tym razem woli nie prognozować skarbnik Anna Jakuć. – Jestem realistką i… lepiej będzie, jak nie podam swoich typów.
Na wtorkowy mecz z obawami czeka również Ośrodek Kultury, ale dyrektor Krzysztof Sokólski wierzy w kolejny cud nad Wisłą i zwycięstwo 2:1.
Jak będzie naprawdę, zobaczymy we wtorek po godzinie 22.  
kboni | 12.06.2012 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media