http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: 465-lecie założenia Złotnik z Sąsiedzką Potańcówką
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2019-09-05 10:41:31)W sobotę, 7 września zapraszamy do Złotnik na wyjątkowy piknik. Obchodzić będziemy 465-lecie powstania wsi i bawić na wspaniałej Sąsiedzkiej Potańcówce. Gwiazdą wieczoru będzie fantastyczny, energiczny zespół „Dobryje Grajki”.

W Złotnikach czeka nas moc atrakcji – stanowisko garncarskie, stragany, ogródek gastronomiczny, dmuchańce i animacje dla dzieci oraz mnóstwo wspaniałej muzyki, głównie we wschodnich klimatach. Ale nie tylko.

Zaczynamy o godz. 16 modlitwą ekumeniczną pod kaplicą w Złotnikach. Następnie przy akompaniamencie orkiestry dętej z Jasionówki przejdziemy pod świetlicę OSP. Tam przygotowaliśmy występy muzyczne. Będzie koncert orkiestry z Jasionówki, o godz. 18 na scenie pojawi się zespół „Reczańka” z Koźlik, a o godz. 19 „Chutar z Gródka”. O godz. 20 powitamy znaną grupę „Dobryje Grajki”. Z Grajkami będziemy bawić się do późnego wieczora. A to nie wszystko, bo mamy jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek. Ale niech one zostaną tajemnicą. Zbierajcie sąsiadów, rodzinę, znajomych i w sobotę spotykamy się w Złotnikach.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73945