http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: „PIĘKNI I MŁODZI”, czyli 25 lat Ośrodka Kultury
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2018-09-19 07:48:51)

Świętowanie jubileuszu 25-lecia Ośrodka Kultury rozpoczęte!!! W piątek bawiliśmy się na wspaniałym pikniku w Juchnowcu Dolnym. Gwiazdą wieczoru był zespół „PIĘKNI I MŁODZI”. 
Piątkowe spotkanie będziemy długo wspominać. Byli „PIĘKNI I MŁODZI”, ale było też mnóstwo niezwykłych punktów programu. Mieliśmy przegląd młodych talentów z gminy. Wystąpili: Marta Zalewska, Kinga Olszańska (śpiew), Igor Makarski (skrzypce), Paulina Orlińska i Dawid Sobolewski (taniec towarzyski).  


Marcin Zawadzki poprowadził zawody w wyciskaniu kettla, a przede wszystkim loterię, z której dochód przeznaczono na rehabilitację Milenki Krysiuk. Uzbierano około 2 000 tysięcy złotych (!!!), a za zbiórkę dziękowali rodzice Milenki. 
Piknik kończyły muzyczne rytmy. Publiczność rozgrzał zespół „FORTI”. Potem już czekaliśmy na „PIĘKNYCH I MŁODYCH”. Wcześniej brawa zebrała ekipa Ośrodka Kultury, która w pełnym składzie pokazała się na scenie: Gosia, Teresa, Agnieszka i Krzysztof. Owacją został powitany wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz, który na ręce dyrektora Ośrodka Kultury złożył gratulacje z okazji jubileuszu. 
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami piątkowe popołudnie i wieczór. Kolejna część świętowania już w sobotę, 22 września w Kleosinie podczas koncertu legendarnego zespołu „RAZ, DWA, TRZY”.adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=73741