http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Już w piątek wielki piknik na zakończenie roku szkolnego i początek wakacji
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2017-06-21 12:12:39)

Jeszcze chwila i wakacje!!!! Rozpoczynamy je z przytupem. Już w piątek, 23 czerwca zapraszamy do Ignatek Osiedla na wielki piknik, w którym podsumujemy rok szkolny oraz zainaugurujemy akcję „LATO OK”. Startujemy o godz. 14 i bawimy się do 19. 

Na uczestników pikniku czeka moc atrakcji. Będą „dmuchańce”, a na wszystkie urządzenia wstęp jest bezpłatny. Będą występy na scenie. Zobaczymy artystyczne prezentacje szkół z Juchnowca Górnego, Kleosina, Księżyna oraz z przedszkola w Kleosinie. Będą gry, zabawy, animacje. Do Ignatek przyjedzie interaktywne, multimedialne kino, które przeniesie nas w wirtualną rzeczywistość, i w którym zobaczymy obraz 3D oraz doznamy bodźców zewnętrznych takich jak woda, śnieg, dym, mgła, bańki mydlane, błyskawica, wiatr, ogień. Niespodziankę szykują również policjanci, planujący wizytę ze specjalnym symulatorem. Zaplanowaliśmy też warsztaty, jakich jeszcze nie było - warsztaty bębniarskie. Profesjonalni instruktorzy przywiozą kilkadziesiąt bębnów i będą nas uczyć korzystać z nich. Na pewno będzie głośno, a odgłos, że juchnowiecka gmina rozpoczyna wakacje rozniesie się po całym Podlasiu.
W programie znajdą się i oficjalne punkty. O godz. 17 wójt gminy Krzysztof Marcinowicz przystąpi do wręczania medali najlepszym uczniom naszej gminy.  To będzie ostatni akord roku szkolnego 2016/17. Potem czekają nas dwa miesiące wspaniałej zabawy. Zabawy oczywiście z Ośrodkiem Kultury i tak kochaną przez dzieci akcją „LATO OK”.
Szczegółowe informacje w Ośrodku Kultury – tel. 85 719 60 56 oraz 530 453 059.  
Do zobaczenia w piątek w Ignatkach Osiedlu!     
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72729