http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wspólnie przywitajmy wakacje! Zapraszamy na wielki piknik!!!
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-06-21 13:07:18)Takiej imprezy dla dzieci w naszej gminie jeszcze nie było! Już w czwartek, 23 czerwca zapraszamy do miejscowości Ignatki Osiedle na wielki piknik organizowany z okazji zakończenia roku szkolnego i inauguracji wakacyjnej akcji LATO OK. Początek zabawy o godz. 16 na gminnym terenie rekreacyjnym (wjazd od ulicy Leśnej).

Program pikniku jest bardzo bogaty. Dzieci będą mogły oddać się szaleństwom na dmuchanej zjeżdżalni i placu zabaw. Przewidzieliśmy gry, konkursy, animacje. Na młodzież czeka wielkie euro bungee. Będzie również wyjątkowy namiot edukacyjny, w którym trenerzy prowadzić będą spotkania z dziećmi oraz rodzicami.
W czwartek czeka nas wiele zabawy, ale około godz. 18 zrobi się też oficjalnie. Krzysztof Marcinowicz, wójt gminy Juchnowiec Kościelny wręczy medale najlepszym uczniom szkół gminnych. To pierwszy przypadek, kiedy nasi najlepsi uczniowie odbiorą wyróżnienia nie na apelu szkolnym, a podczas ogólnodostępnej imprezy. Szkoły będą miały też czas na pochwalenie się swoimi grupami artystycznymi. Szkoła Podstawowa w Księżynie oraz Zespoły Szkół w Juchnowcu Górnym i Kleosinie przygotowały atrakcyjne występy. Chęć zaprezentowania swoich talentów zgłosiła również „Kraina Dziecka” – Niepubliczne Przedszkole z Ignatek Osiedle.
Zapowiada się wielka, rewelacyjna impreza. Dostęp do wszystkich atrakcji jest bezpłatny, a zabawa trwać będzie do godz. 21.
Czwartkowy piknik stanowi doskonałą okazję do podsumowania roku szkolnego. Otwiera jednocześnie wakacyjną akcję LATO OK. Tegoroczne spotkania, organizowane przez Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii, zaplanowane zostały na dużą skalę. Akcja zawita do blisko 20 miejscowości w gminie! Jeszcze w czerwcu zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania do Hermanówki (wtorek, 28 czerwca od godz. 11), Janowicz (wtorek, 28 czerwca od godz. 13.30), Hołówek Dużych (wtorek, 28 czerwca od godz. 16), Księżyna Kolonii (środa, 29 czerwca od godz. 11), Koplan (środa, 29 czerwca od godz. 13.30), Hryniewicz (środa, 29 czerwca od godz. 16). Szczegółowy terminarz oraz informacje dotyczące akcji LATO OK dostępne będą na stronie Ośrodka Kultury – www.okjuchnowiec.pl lub telefonicznie (85 719 60 56).
 


adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72533