http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zapraszamy do Ośrodka Kultury na Jasełka
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2016-01-06 08:04:04)

Gorąco zapraszamy w środę, 6 stycznia do Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym na jasełkowy spektakl „Gdy świat się dowie…” Przedstawienie przygotowała grupa teatralna dorosłych „Trylobit” z Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny wraz z dziecięcą grupą teatralną „Kluczyk” z Gminnej Biblioteki Publicznej w Juchnowcu Kościelnym. Spektakl zaprezentowany zostanie dwukrotnie - o godz. 10.30 oraz 12.30. 

Tym razem dorośli oraz dzieci łączą siły i wspólnie, pod okiem pani reżyser Teresy Radziewicz, przygotowali Jasełka. Widzów czeka niecodzienny, oryginalny spektakl. W przedstawieniu zobaczymy kilkunastu aktorów amatorów znanych już części widowni z cieszących się ogromnym powodzeniem spektakli „Tylko nie Zenuś” oraz „Misja Bąka i Badyla, czyli Szekspir dla początkujących”. W Jasełkach dorosłych wspierają dzieci z „Kluczyka”. Premiera przedstawienia „Gdy świat się dowie…” już w środę po dwóch Mszach Świętych odprawianych w kościele w Juchnowcu Kościelnym. Początek nabożeństw o godz. 9.30 i 11.30. Planowany początek Jasełek – ok. 10.30 i 12.30. Przed Jasełkami o 12.30 poznamy też rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żłóbek XXI wieku” organizowanego przez Ośrodek Kultury.
Dobrowolne datki po spektaklach przekażemy chorej Marysi. Akcję pomocy wspiera m.in. Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym oraz Parafia p.w. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym.adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72438