http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Kleosin potrafi się bawić
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2015-07-24 12:47:21)

Dni Ziemi Juchnowieckiej 2015 część czwarta. W środę byliśmy w Kleosinie i opanowaliśmy „Orlik”. Była ZUMBA dla dzieci i dorosłych oraz gry, zabawy, konkursy, animacje. Było super!!!

Do Kleosina wróciliśmy po niedzielnym biegu „Przybij Piątkę w Kleosinie”. Spotkaliśmy wiele osób, które uczestniczyły w imprezie otwierającej Dni Ziemi Juchnowieckiej. Wymieniliśmy się spostrzeżeniami i wysłuchaliśmy wielu pozytywnych komentarzy. Fajnie, że tak dużo osób ceni nasze pomysły i bierze udział w działaniach Ośrodka Kultury, pomagając też w promocji gminnych wydarzeń. 
Fantastyczna atmosfera panowała też w środowe popołudnie na „Orliku”. Dzieci i młodzież szalały przy zumbowych rytmach, a potem doskonale bawiły się w trakcie spotkania zorganizowanego w ramach akcji „LATO OK”. Następnie boisko „Orlika” opanowały panie, które razem z dynamiczną instruktorką Wioletą nie oszczędzały się podczas warsztatów ZUMBY.  Komu było mało, to po zajęciach pobiegał jeszcze po lekkoatletycznej bieżni. 
Kolejna odsłona święta gminy będzie miała miejsce w Lewickich. W czwartek zapraszamy na spotkanie prowadzone w ramach akcji organizowanej wspólnie z Biblioteką Gminną w Juchnowcu Kościelnym „Barwna Jesień Życia”. Zaczynamy przy remizie o godz. 17.  Impreza jest adresowana do seniorów, ale ma charakter otwarty i każdego zainteresowanego zapraszamy do wspólnej zabawy. 
Szczegóły w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym – www.okjuchnowiec, tel. 85 719 60 56. 
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=72347