http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Przybij piątkę w Kleosinie
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2015-06-18 15:30:48)

Uwaga, uwaga! Rozpoczęły się zapisy do biegu ulicznego „Przybij piątkę w Kleosinie”. Jak sama nazwa wskazuje trasa biegu liczy 5 kilometrów i wiedzie ulicami Kleosina. Impreza odbędzie się 19 lipca i otworzy Dni Ziemi Juchnowieckiej 2015. Szczegóły i rejestracja na stronie organizatora imprezy, Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny – www.okjuchnowiec.pl.Bieganie stało się jedną z wizytówek naszej gminy, a organizowany w Juchnowcu Bieg Konopielki cieszy się dużym uznaniem i popularnością w środowisku. Teraz proponujemy udział w kolejnej imprezie. Tym razem w Kleosinie. Niemal w połowie wakacji można sprawdzić swoją formę i mile spędzić czas. 5 kilometrów, to dobry dystans dla zaawansowanych biegaczy, ale też świetna okazja na początkujących, aby spróbować sił w szerszym towarzystwie, przy elektronicznym pomiarze czasu. 
Bieg zaplanowano na niedzielę, 19 lipca. Początek o godz. 18. Trasa składa się z dwóch 2,5-kilometrowych okrążeń wiodących uliczkami Kleosina ze startem i metą usytuowaną na ulicy Tarasiuka (między „Orlikiem” a świetlicą).  Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie Państwo w regulaminie na stronie okjuchnowiec.pl.  
Biegaczy zapraszamy do rejestracji, a kibiców na trasę i przed kleosińską scenę, gdzie przy dźwiękach muzyki na żywo i licznych atrakcjach świętować będziemy otwarcie Dni Ziemi Juchnowieckiej 2015.    

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7212