http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: W weekend zapraszamy do Ignatek i Juchnowca Górnego
Wiadomość dodana przez: tomaszl (2015-06-18 08:32:46)

Kolejny gorący weekend zapowiada się w naszej gminie. Pikniki integracyjne zaplanowały dwa sołectwa. W sobotę, 20 czerwca spotkają się mieszkańcy Ignatek. Dzień później – Juchnowca Górnego. Festyny przygotowywane są głównie pod kątem tych dwóch miejscowości, ale do Ignatek oraz Juchnowca zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy. Atrakcji na pewno nie zabraknie!

W sobotę spotkamy się o godzinie 17 w Ignatkach – na działce przy kompleksie sklepów. W programie wieczoru znalazło się wiele bezpłatnych atrakcji dla dzieci – dmuchana zjeżdżalnia oraz plac zabaw, gry, animacje. Nie zabraknie także rozgrywki dla starszych, których zachęcimy do udziału w konkursach i do tańców przy muzyce na żywo. Swój przyjazd do Ignatek zapowiedziała straż pożarna oraz policja. Będzie zatem pokaz pracy funkcjonariuszy oraz akcja znakowania przez policjantów rowerów i wartościowych przedmiotów. Sołectwo gwarantuje także smaczny poczęstunek. 
W niedzielę, 21 czerwca zapraszamy z kolei na plac szkolny do Juchnowca Górnego. Tutaj piknik rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do 20. W Juchnowcu dzieci także będą mogły oddać się bezpłatnym szaleństwom na dmuchanej zjeżdżalni oraz na placu zabaw. Niewątpliwą atrakcją dla młodzieży będzie euro bungee, z którego również będzie można skorzystać bezpłatnie. W Juchnowcu będą zabawy animacyjne, wielkie ognisko i koncert muzyczny. Do Juchnowca wybiera się także Ochotnicza Straż Pożarna, która przeprowadzi pokazy strażackie. Zaproszenie otrzymali też policjanci, w związku z czym będzie można oznakować rower lub inne wartościowe przedmioty. Nie zabraknie także wyśmienitej kuchni sołtysowej. 
Pikniki w Ignatkach oraz Juchnowcu Górnym finansowane są z funduszy sołeckich. Imprezy wspiera również ich współorganizator – Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.                  

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7210