http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Dni Ziemi Juchnowieckiej 2014 przeszły do historii
Wiadomość dodana przez: kboni (2014-07-29 07:44:56)

Dni Ziemi Juchnowieckiej 2014 zakończone! Podczas niedzielnego finałowego spotkania bawiliśmy się na stadionie w Juchnowcu Dolnym. Były gry, konkursy, zabawy, samochodowe symulatory, mnóstwo tańca i rewelacyjny koncert grupy Skaner. Dziękujemy kochani za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych imprezach!!!


Organizowane przez Ośrodek Kultury i Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny Dni Ziemi Juchnowieckiej 2014 trwały okrągły tydzień. Zaczęliśmy w Złotnikach, gdzie odbyły się także obchody 460. rocznicy założenia miejscowości i 60. rocznicy powołania miejscowej OSP. Dzień później przeprowadzono w Koplanach Zawody Wędkarskie o „Złotą Rybkę Juchnowiecką”. Następnie przeprowadziliśmy rajd po najciekawszych zakątkach gminy oraz zaprosiliśmy na warsztaty ZUMBA. W czwartek bawiliśmy się w Kleosinie podczas Spartakiady Sołectw. Piątek był zarezerwowany na podsumowanie projektu „Kulturalny Juchnowiec”. Znowu można było zobaczyć cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem spektakl „Tylko nie Zenuś”. W piątek, w Hermanówce  odbył się piknik w ramach projektu „W Juchnowcu kultura, zdrowie i natura”. Piknik połączony był z Mistrzostwami Województwa Podlaskiego w Petanque o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny. I na koniec spotkaliśmy się na stadionie w Juchnowcu Dolnym na wielkim festynie kończącym Dni Ziemi Juchnowieckiej 2014.
Dni Ziemi Juchnowieckiej 2014 odwiedziło mnóstwo ludzi. Dziękujemy, że byliście z nami. Dziękujemy za miłe słowa i opinie. Gorąco dziękujemy też wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji imprez. Do zobaczenia podczas kolejnych gminnych spotkań! 
Szczegóły dotyczące przebiegu Dni Ziemi Juchnowieckiej dostępne są na stronie internetowej Ośrodka Kultury – okjuchnowiec.pl. 

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=7051