::
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2014-07-14 18:02:05)

Pasja Kleosin walczyła dzielnie, ale nie sprostała białostockiej Jagiellonii. W meczu towarzyskim rozegranym w sobotę w Juchnowcu Dolnym Pasja przegrała z Jagą 0:4.
Zespół z Kleosina w pierwszej połowie historycznego spotkania pokazał się z bardzo dobrej strony. Miał swoje okazje strzeleckie i napędził stracha faworytom. Po 45 minutach było tylko 0:1. Po przerwie nasi piłkarze opadli nieco z sił, co wykorzystali żółto-czerwoni, strzelając kolejne trzy gole.

Pasji należą się brawa za ambitną walkę, kibicom - słowa uznania, że mimo fatalnej pogody dosyć licznie odwiedzili stadion w Juchnowcu. Niestety, aura pokrzyżowała plany piknikowe. Jednak mimo deszczu sporo osób skorzystało z atrakcji proponowanych przez Ośrodek Kultury w ramach projektu "W Juchnowcu kultura, zdrowie i natura".