http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: XXI Powiatowe Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych – MELPOMENA 2014
Wiadomość dodana przez: kboni (2014-04-17 09:57:53)

GBP w Juchnowcu Kościelnym zaprasza nauczycieli, dzieci i młodzież do wzięcia udziału w XXI POWIATOWYM FORUM TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH – MELPOMENA 2014, które planowane jest w dniach 12-16 maja bieżącego roku w Sali Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.


Melpomena to przegląd dokonań teatralnych zespołów dziecięcych i młodzieżowych z placówek oświatowych i kulturalnych naszego powiatu białostockiego.
W tym roku również odbędą się eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki" (dotyczy szkół i przedszkoli z terenu gminy Juchnowiec Kościelny).
Gimnazjaliści zaś będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Regionalnej im. Sylwii Chorąży.
12-14 maja r. przewidziany jest konkursowy przegląd spektakli, 15 maja przesłuchanie recytatorów, 16 maja planowana jest Gala Forum, czyli uroczyste podsumowanie imprezy.

Zgłoszenia do eliminacji powiatowych i gminnych prosimy przesłać do 30 kwietnia 2014 r.
na podstawie karty zgłoszenia na adres: Gminna Biblioteka Publiczna w Juchnowcu Kościelnym, 16-061 Juchnowiec Kościelny, Plac Królowej Rodzin 1, tel./fax: 85 719 61 94,
e-mail: biblioteka.juchno@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Materiały do pobrania

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6971