http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursu
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2014-04-11 15:28:06)

Zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursu z barankiem, wielkanocną wystawę i przedstawienie teatralne. Piękne wielkanocne baranki opanowały Ośrodek Kultury. To prace jakie wpłynęły na świąteczny konkurs plastyczny. O tym, które z nich zostały wyróżnione dowiemy się w niedzielę, 13 kwietnia. Tego dnia zapraszamy do sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Początek przedświątecznego spotkania połączonego z wystawą baranków oraz przedstawieniem teatralnym o godz. 12.45.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zwłaszcza młodych mieszkańców naszej gminy. Do Ośrodka Kultury dotarły rozmaite baranki – duże, małe, malowane, rysowane, wyszywane, oklejane… Wszystkie będzie można podziwiać w niedzielę palmową. Spotkanie podsumowujące wielkanocny konkurs rozpocznie się o 12.45.
Oprócz rozstrzygnięcia konkursu zapraszamy również na przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy dziecięcej Ośrodka Kultury z Zespołu Szkół w Kleosinie.
Konkurs z barankiem zorganizował Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Patronat nad konkursem objął wójt gminy Juchnowiec Kościelny, Krzysztof Marcinowicz.  

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6968