http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zapraszamy do Kleosina na maraton ZUMBY
Wiadomość dodana przez: kboni (2014-04-02 07:53:28)

Wszystkich miłośników ZUMBY Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym zaprasza na zumbowy maraton, który odbędzie się w sobotę, 5 kwietnia w godzinach 12 - 14 w hali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie. Podczas maratonu zbierać będziemy słodycze do paczek wielkanocnych dla potrzebujących rodzin z terenu gminy. 


Maraton prowadzić będzie kilku instruktorów. Impreza jest skierowana głównie do mieszkańców naszej gminy uczestniczących w warsztatach ZUMBY organizowanych przez Ośrodek Kultury w ramach projektu "Kulturalny Juchnowiec". Maraton ma jednak charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich chętnych. Spotkanie jest nieodpłatne. Warunkiem wzięcia udziału w maratonie jest jedynie dostarczenie na spotkanie artykułów spożywczych, z których powstaną paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin z gminy Juchnowiec Kościelny. Prosimy przede wszystkim o przynoszenie artykułów związanych z atmosferą wielkanocną, np. jajeczek, króliczków, zajączków czekoladowych, batoników, itp. Słodycze dołączone zostaną do paczek, jakie Stowarzyszenie Przyjaciół Rodzinie „Droga” przygotowało najbardziej potrzebującym z terenu naszej gminy.
Jeszcze raz gorąco zapraszamy do udziału w maratonie. Uczestnicy mogą aktywnie i przyjemnie spędzić czas, przy okazji sprawiając miły prezent najbardziej potrzebującym rodzinom z naszej gminy.
Bliższe informacje – w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny (tel. 85 919 60 56) oraz na stronie www.okjuchnowiec.pl.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6962