http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zapraszamy na Rodzinne Mistrzostwa Gminy w Badmintonie
Wiadomość dodana przez: kboni (2014-01-30 10:46:36)

W sobotę, 1 lutego zapraszamy na II Rodzinne Mistrzostwa Gminy w Badmintonie. Turniej rozpocznie się o godz. 10 w hali Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym.


Badminton ma w naszej gminie silną pozycję. Uczniowie szkół w Juchnowcu Górnym, Kleosinie oraz Księżynie mają na swoim koncie wiele sukcesów. Utalentowanym badmintonistom i wszystkim miłośnikom tej dyscypliny sportu Ośrodek Kultury proponuje udział w wyjątkowym turnieju - Rodzinnych Mistrzostwach Gminy Juchnowiec Kościelny. Turniej ma charakter otwarty i brać udział w nim mogą również osoby spoza juchnowieckiej gminy.   
Zasady są proste. W mistrzostwach mogą wystąpić pary, w skład których wchodzi dziecko i dorosły opiekun, np. ojciec, matka, dziadek, brat, wujek… Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch kategoriach – młodszej z udziałem dzieci do 12 roku życia i starszej z udziałem dziecka powyżej 12 roku życia.
Ro temu turniej zakończył się zwycięstwem rodzeństwa Błażej i Justyna Rynkiewicz oraz pary Karolina Szczytko – Rafał Pilecki. Emocji i dobrej zabawy było mnóstwo. Podobnie powinno być 1 lutego. Uczestnikom imprezy przygotowano upominki oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Zapisy do udziału w turnieju prowadzi Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny – Plac Królowej Rodzin 1 (tel. 85 719 60 56, mail:ok.juchno@wp.pl). Zapisy przyjmowane są do 31 stycznia. Zgłoszenie do udziału w zawodach można dokonać także w dniu turnieju do godz. 9.30.
Organizatorem turnieju jest Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Partnerzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan „Brończany Razem”, Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym, Szkoła Podstawowa w Księżynie.
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6930