http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Pasja Kleosin wkracza na sportową mapę Podlasia
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2013-08-30 15:35:19)

W niedzielę, 1 września 2013r. historyczny mecz rozegrają piłkarze Pasji Kleosin. O godz. 15.00 na stadionie w Juchnowcu Dolnym meczem z UM Krynki, Pasja zainauguruje rozgrywki podlaskiej A klasy. To pierwszy oficjalny występ założonego przed kilkoma miesiącami zespołu z Kleosina.

Pasja w roli gospodarza swoje mecze rozgrywać będzie w Juchnowcu Dolnym. Pierwszym rywalem jest Urząd Miasta Krynki. Doświadczona ekipa z Krynek ma już za sobą jedno ligowe spotkanie. Na inaugurację sezonu pokonała 2:1 Czarnych Gródek. Kleosin w pierwszej ligowej kolejce pauzował.  
– Czekamy z niecierpliwością na swój pierwszy mecz i zrobimy wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony – podkreślają trenerzy Pasji, Marcin Januszewski oraz Marek Juźwik. – Liczymy też na doping kibiców z Kleosina. Postaramy się nie zawieść i będziemy walczyć o jak najlepszy wynik oraz jak najwyższe miejsce w tabeli – dodają.
Pasja trafiła do grupy III podlaskiej A klasy. W lidze grają również: UM Krynki, Czarni Gródek, Supraślanka Supraśl, Husaria Łapy, Znicz Suraż, KS Sokoły, Narew Choroszcz i LZS Studzianki.
Dodajmy, że w IV lidze występuje inna drużyna z naszej gminy – Magnat Juchnowiec. Sezon 2013/14 Magnat rozpoczął od zwycięstwa 2:0 z Sokołem Sokółka, potem przyszły porażki z 0:5 z Cresovią Siemiatycze oraz 0:1 z Orłem Kolno. W sobotę, 31 sierpnia zespół z Juchnowca zagra w Augustowie ze Spartą.
Informacje o piłkarskich drużynach z naszej gminy dostępne są na stronie Ośrodka Kultury (tel. 85 719 60 56) – www.okjuchnowiec.pl.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6872