http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Gorący finał wakacyjnej akcji „LATO OK”
Wiadomość dodana przez: kboni (2013-08-23 10:47:24)

To już ostatnie dni wakacji i jednocześnie niestety, ostatnie chwile akcji „LATO OK”. Nasze spotkania zakończymy mocnym akcentem. W poniedziałek, 26 sierpnia zapraszamy na pikniki do Olmont oraz Stanisławowa.


W Olmontach i Stanisławowie akcja „LATO OK” zagości w czasie wakacji po raz pierwszy. Chcemy, aby spotkania w tych miejscowościach były niezapomniane. Dzieci i młodzież zapraszamy na plenerowe przedstawienie teatralne, zabawy animacyjne oraz gry i konkursy z nagrodami. W Olmontach impreza rozpocznie się o godz. 13, w Stanisławowie – o godz. 17.
W ostatnim tygodniu wakacji odwiedzimy również: Koplany (wtorek, godz. 10), Hołówki Duże (wtorek, godz. 12.30), Kleosin (czwartek, godz. 12.30), Hryniewicze (piątek, godz. 10), Lewickie (piątek, godz. 12.30) i Hermanówkę (piątek, godz. 15).
Nasza akcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Dzieci oprócz zabaw uczestniczą w spotkaniach ze specjalistami, którzy prowadzą np. kurs pierwszej pomocy. Młodzież może także spróbować swoich sił aktorskich, czy manualnych.   
Akcję „LATO OK” organizuje Ośrodek Kultury oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym.
Szczegóły – tel. 85 719 60 56, www.okjuchnowiec.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6866