http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wyjątkowy turniej piłkarski w Juchnowcu
Wiadomość dodana przez: kboni (2013-08-07 13:56:07)

Na stadionie w Juchnowcu Dolnym szykują się wielkie piłkarskie emocje. W sobotę, 10 sierpnia rozegrany zostanie turniej, który oficjalnie zainauguruje funkcjonowanie oświetlenia na naszym obiekcie. W turnieju wystąpią Magnat Juchnowiec, Pasja Kleosin, Pogoń Łapy oraz Samasz Białystok. Dodatkowo rozegrany zostanie mecz pomiędzy juchnowieckimi samorządowcami, a zespołem podlaskich księży! Początek imprezy o godz. 17.30.


Oświetlenie stadionu wygląda imponująco. Lampy były już kilkakrotnie używane. Ostatnio podczas wielkiego festynu na zakończenie Dni Ziemi Juchnowieckiej. Natomiast w sobotę nastąpi oficjalna inauguracja oświetlenia obiektu. Z tej okazji Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym oraz LZS Magnat Juchnowiec organizują wyjątkowy turniej. Wezmą w nim udział cztery zespoły. O godz. 17.30 rozpocznie się mecz Pogoni Łapy z zespołem Samasz Białystok, w składzie którego pojawi się kilku byłych piłkarzy białostockiej Jagiellonii. Potem, około godziny 18.20 zobaczymy derby gminy – Magnat zmierzy się z Pasją Kleosin. Przypomnijmy, że Magnat przygotowuje się do kolejnego sezonu w IV lidze, z kolei Pasja właśnie zgłosiła się do podlaskich rozgrywek i swoją przygodę z regionalnym futbolem rozpoczyna od A klasy.
Po dwóch meczach turniejowych kibiców czeka nie lada gratka. Ok. godz. 19.15 rozpocznie się spotkanie podlaskich księży z juchnowieckimi samorządowcami. Na murawie będzie można zobaczyć w akcji m.in. wójta gminy Juchnowiec Kościelny, Krzysztofa Marcinowicza, dyrektora Ośrodka Kultury, Krzysztofa Sokólskiego oraz kilku radnych gminnych.
Potem dojdzie już do meczu o 3. miejsce, w którym zagrają przegrani ze spotkań eliminacyjnych i na koniec czeka nas wielki finał. Wszystkie mecze trwają 2x25 minut.
Serdecznie zapraszamy w sobotni wieczór na stadion w Juchnowcu Dolnym!
adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6862