http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Rusza wielka wakacyjna akcja „LATO OK”!
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2013-07-11 15:13:02)

Ośrodek Kultury oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym zapraszają dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnej akcji „LATO OK”. Tegoroczna akcja zapowiada się niesłychanie atrakcyjnie. 


Zajęcia w ramach programu „LATO OK” odbywać się będą w kilkunastu miejscowościach naszej gminy! W bogatym programie znalazły się warsztaty plastyczne, teatralne, ekologiczne, zabawy ruchowe, konkursy oraz gry sportowe. W każdej z miejscowości objętej akcją pojawią się również aktorzy z plenerowym przedstawieniem teatralnym. Nie zabraknie także tematów o charakterze profilaktycznym i spotkań ze specjalistami, którzy przeprowadzą m.in. kurs udzielania pierwszej pomocy.  
Akcja rusza w piątek, 12 lipca. Na dzień dobry zapraszamy na zajęcia do Hryniewicz (godz. 10.00) oraz Hermanówki (godz. 12.30). Spotkania odbędą się na placach przed miejscowymi świetlicami. W sobotę, 13 lipca „Lato OK” zawita z kolei do Ignatek, gdzie w godz. 15.00 - 18.00 prowadzone będą zabawy w ramach pikniku rodzinnego. O godz. 15.15 zaplanowano przedstawienie teatralne, a potem przewidziano liczne gry edukacyjne i konkursy dla dzieci oraz młodzieży.   
Terminy spotkań w ramach akcji „LATO OK” widoczne są na zamieszczonym plakacie. Szczegółowe informacje dotyczące wakacyjnej akcji dostępne są w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym – tel. 85 719 60 56 oraz 530 453 059, mail: ok.juchno@wp.pl.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6853