http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wakacyjna akcja „LATO OK” - piknik w Ignatkach
Wiadomość dodana przez: DorotaK (2013-07-11 13:34:24)

Kabaret „Znane Ryje” wystąpi podczas pikniku rodzinnego w Ignatkach. Piknik odbędzie się już w najbliższą sobotę (13 lipca), a w programie imprezy znajduje się także przedstawienie teatralne, gry, zabawy, konkursy dla dzieci oraz występy muzyczne i dyskoteka pod gwiazdami dla dorosłych. 


Piknik w Ignatkach odbędzie się na działce nieopodal miejscowego sklepu. Impreza rozpocznie się o godz. 15 i jej pierwsza część prowadzona będzie w ramach wakacyjnej akcji „LATO OK” organizowanej przez Ośrodek Kultury oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Juchnowcu Kościelnym. Od godz. 15 na dzieci oraz młodzież czekają zatem animatorzy, którzy poprowadzą liczne gry i konkursy. Sobotni piknik rozpocznie się przedstawieniem teatralnym.
Blok przeznaczony dla dzieci i młodzieży potrwa 3 godziny. O godz. 18 sołectwo w Ignatkach zaprasza z kolei mieszkańców na spotkanie w sprawie nadania nazw ulicom w miejscowości. Potem rozpocznie się już zabawa integracyjna. Ośrodek Kultury wspólnie z sołectwem przygotowali wiele atrakcji. Około godz. 19 na scenie pojawi się kabaret „Znane Ryje”. Kabaret powstał w lutym 2011 roku i szybko zdobył sobie uznanie publiczności w całej Polsce. „Znane Ryje” mają już na koncie wiele wyróżnień. Wymienić można choćby nagrodę Grand Prix  Festiwalu PARODIOLA 2012 – Olsztyn, czy pierwsze miejsce na X Przeglądzie Kabaretowym ŚLIMAK – Kozienice 2012. W sobotę „Znane Ryje” pojawią się w Ignatkach, co gwarantuje wspaniałą zabawę. Po popisach kabaretowych przyjdzie czas na zabawę pod gwiazdami przy muzyce na żywo.
Serdecznie zapraszamy do Ignatek!

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6852