http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Uwaga! Ograniczenia komunikacyjne w Juchnowcu Dolnym i Wólce
Wiadomość dodana przez: kboni (2013-05-22 11:13:52)

Już w sobotę, 25 maja czeka nas wielkie wydarzenie o charakterze sportowym i kulturalnym. Ośrodek Kultury oraz Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym organizują I Bieg Konopielki. W związku z tym nastąpi zmiana w ruchu komunikacyjnym. 


Impreza stanowi ogromne przedsięwzięcie. W naszej gminie pojawią się goście z całego regionu. Nie zabraknie także zawodników spoza Podlasia. Organizacja I Biegu Konopielki wiąże się nie tylko z kwestiami sportowymi, ale i m.in.  komunikacyjnymi. W godzinach 12.00 – 14.00 ograniczony zostanie ruch na drogach powiatowych w Juchnowcu Dolnym i w okolicy Wólki. Momentami całkowicie zamknięta będzie droga od Juchnowca Dolnego (od skrzyżowania z drogą na Hołówki) do Wólki. Wyłączony zostanie także pas ruchu od torów kolejowych do Juchnowca Dolnego. Ograniczenia wiążą się z kwestią bezpieczeństwa uczestników I Biegu Konopielki. Ruchem kierować będą funkcjonariusze policji oraz członkowie OSP.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Mieszkańców gminy zachęcamy jednocześnie do czynnego udziału w imprezie. Jeśli nie do udziału w biegu, to do kibicowania zawodnikom.adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6823