http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wieczór Seniora w Kleosinie
Wiadomość dodana przez: kboni (2013-01-29 10:12:54)

Tańce i zabawy integracyjne, zajęcia origami, przedstawienie teatralne – tak będzie wyglądał Wieczór Seniora w świetlicy przy ul. O. Tarasiuka w Kleosinie. Impreza odbędzie się w środę, 30 stycznia o godz. 16. Organizatorem jest Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. 


Spotkanie adresowane jest głównie do ludzi starszych. – Zależy nam na tej grupie. Chcemy zaproponować seniorom, aby w aktywny sposób mogli spędzić wolny czas – tłumaczy Krzysztof Sokólski, dyrektor Ośrodka Kultury. – Zapraszamy jednak wszystkich mieszkańców gminy bez względu na wiek. W programie jest choćby poetycki spektakl przygotowany przez naszą młodzież. Mam nadzieję, że będziemy wspólnie dobrze się bawić.
Przedstawienie teatralne zaprezentuje grupa „Nieogarnięci”. Zespół pracuje pod kierunkiem cenionej w kraju autorki, laureatki wielu literackich nagród Teresy Radziewicz. Zainteresowani będą w środę mogli porozmawiać z panią Radziewicz o teatrze, czy poezji.  
Spektakl będzie punktem kulminacyjnym wieczoru. Wcześniej jednak także nie zabraknie atrakcji. W programie są wspólne tańce i zabawy integracyjne. Znajdzie się również coś ciekawego dla miłośników papierowych fantazji.
Serdecznie zapraszamy do świetlicy w Kleosinie. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6761