http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta
Wiadomość dodana przez: kboni (2013-01-10 13:06:33)

Na piłkarsko witamy 2013 rok. W sobotę, 12 stycznia w hali Zespołu Szkół w Kleosinie odbędzie się Noworoczny Turniej o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny. Początek imprezy organizowanej przez Ośrodek Kultury o godz. 11. W zawodach wezmą udział zespoły z Brończan, Juchnowca, Księżyna, Olmont, Kleosina oraz Hajnówki.


W Juchnowcu futbol ma się doskonale. Ostatnio sukcesy odnosi Magnat, ale jest też wiele amatorskich zespołów. Takie właśnie zobaczymy w sobotę w Kleosinie. W zawodach wystąpią drużyny oldbojów z kilku gminnych miejscowości. W turnieju zagrają: Huragan Brończany, Księżyno, Juchnowiec, Olmonty i Oldboje Kleosin, barwy których reprezentuje wójt gminy Krzysztof Marcinowicz. W sobotę zasiądzie on jednak tylko na trybunach. Powodem kontuzja, jakiej wójt nabawił się na jednym z treningów. Do Kleosina przyjedzie także zaprzyjaźniona z juchnowiecką gminą drużyna z Hajnówki.  
Szykuje się bardzo ciekawa impreza. – Najważniejsza jest dobra zabawa – podkreśla Wojciech Litwiejko z Huraganu Brończany. – Będzie okazja, aby się trochę poruszać, przypomnieć, jak to przed laty ganiało za piłką. Niektórzy z nas mieli długą przerwę w grze. Trochę boimy się, jak wypadniemy i czy starczy nam sił, ale na pewno damy z siebie wszystko!   
Noworoczny Turniej o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny organizuje Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym we współpracy z Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie oraz Urzędem Gminy.
Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy! Początek turnieju w sobotę o godz. 11.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6752