http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wyjątkowa niedziela w Ośrodku Kultury
Wiadomość dodana przez: kboni (2013-01-04 13:34:18)

To będzie wyjątkowa niedziela w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. 6 stycznia na scenie sali widowiskowej odbędą się Jasełka. Wręczone zostaną także nagrody laureatom konkursu plastycznego „Żłóbek XXI wieku” oraz konkursu fotograficznego „Tak piękna jest nasza gmina”. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Początek spotkania o godz. 12.45.


Niezwykłe przedstawienie jasełkowe przygotowali uczniowie Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym. Gwarantujemy, że oryginalny scenariusz autorstwa pani Moniki Żochowskiej zaciekawi publiczność.
W ogóle niedzielne popołudnie zapowiada się niezwykle interesująco. Rozstrzygnięty zostanie konkurs plastyczny „Żłóbek XXI wieku”. Do Ośrodka Kultury wpłynęły niebanalne prace, w których dzieci przedstawiały swoje wyobrażenia na temat miejsca, gdzie w dzisiejszych czasach mógłby znaleźć się żłóbek Jezusa Chrystusa. Honorowy patronat nad konkursem objął wójt gminy Juchnowiec Kościelny, Krzysztof Marcinowicz.
Oprócz jasełek i prac plastycznych podziwiać będziemy wyróżnione prace w międzynarodowym konkursie fotograficznym „Tak piękna jest nasza gmina”.
Gorąco zapraszamy do Ośrodka Kultury. Początek spotkania o godz. 12.45.


adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6750