http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Andrzejki w Ośrodku Kultury
Wiadomość dodana przez: kboni (2012-11-27 14:42:55)

Wróżby, konkursy, gry i zabawy z elementami tańca nowoczesnego – tak będą wyglądały Andrzejki organizowane przez Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Na imprezę zapraszamy w czwartek, 29 listopada o godz. 16 do sali widowiskowej Ośrodka Kultury.

Na najmłodszych mieszkańców naszej gminy czekać będzie wiele atrakcji. Nie zabraknie tradycyjnych wróżb, związanych z wieczorem andrzejkowym. Dzieci wezmą też udział w specjalnych grach. W programie znalazł się również pokaz tańca grupy „Fireballs” i wspólne zabawy taneczne. Jeśli dodamy do tego słodycze oraz wspaniałą atmosferę mamy pewność, że przed nami fantastyczny wieczór.
Dzieci uczęszczające na zajęcia do Ośrodka Kultury nie mogą się już doczekać imprezy. Same przygotowały nawet specjalne zaproszenia, kierowane do swoich kolegów oraz koleżanek (jedno z nich prezentujemy na zdjęciu).
W czwartkowy wieczór Ośrodek Kultury przygotował również niespodziankę dla młodzieży i dorosłych. O godz. 19 rozpocznie się próba generalna grupy Teresy Radziewicz przed sobotnim występem w Finale Wojewódzkim Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży. Dodajmy, że grupa „NIEOGARNIĘCI” spotyka się dopiero od dwóch miesięcy. W tak krótkim czasie Teresa Radziewicz przygotowała autorskie przedstawienie, które znalazło uznanie w oczach komisji konkursowej Podlaskiego Forum Teatrów. Spektakl ma bardzo poetycki wymiar i wszystkich mieszkańców zachęcamy do jego obejrzenia.
Bliższe informacje o wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych w naszej gminie dostępne są w Ośrodku Kultury oraz pod nr telefonu: 85 719 60 56.

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6731