http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Wspaniały Wtorek z Teatrem w Hermanówce
Wiadomość dodana przez: kboni (2012-07-25 12:29:09)

Mnóstwo dzieci i młodzieży bawiło się w Hermanówce na kolejnej imprezie zorganizowanej w ramach obchodów Dni Ziemi Juchnowieckiej. Wtorek z Teatrem, bo pod takim hasłem przebiegała impreza, należał do jak najbardziej udanych.


Krakowski teatr zaprezentował plenerowe przedstawienie „Legenda o smoku wawelskim”, które oglądał m.in. wójt Krzysztof Marcinowicz. Smok wydawał bardzo groźne odgłosy, ale dzieci nie przestraszyły się bestii i wspólnie z aktorami brały czynny udział w spektaklu. Potem czekało na młodzież mnóstwo atrakcji. Było i malowanie buziek oraz gry, konkursy z nagrodami, animacje i dmuchane zamki. Do Hermanówki przyjechał również policyjny samochód terenowy. Dzieci mogły porozmawiać z funkcjonariuszami i z bliska zobaczyć jak wygląda profesjonalny policyjny pojazd. Całość wspaniałego wtorkowego popołudnia zwieńczyło ogromne ognisko, nad którym mieszkańcy gminy piekli smakowite kiełbaski.     
Dni Ziemi Juchnowieckiej spotykają się z ogromnym zainteresowaniem i niezwykle ciepłym odzewem. A to dopiero półmetek imprez organizowanych przez Ośrodek Kultury i Urząd Gminy. W środę, 25 lipca zapraszamy na boisko „Orlika” w Kleosinie, gdzie dojdzie do meczu piłkarskiego gminni samorządowcy kontra podlascy dziennikarze. Obie ekipy wystąpią w silnych składach. Kadrę samorządowców poprowadzi do boju wójt gminy Krzysztof Marcinowicz. Drużyna dziennikarzy też prezentuje się groźnie z doskonale znanym wszystkim kibicom sportu w regionie Jerzym Kułakowskim (Radio Białystok) i Mariuszem Klimaszewskim (szefem działu sportowego „Porannego” i „Współczesnej”) na czele. Początek spotkania o godz. 18. Serdecznie zapraszamy!adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6663