http://www.juchnowiec.gmina.pl

:: Zapraszamy na Dzień Dziecka do Lewickich
Wiadomość dodana przez: kboni (2012-05-30 11:49:43)

Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny zaprasza na Gminny Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się w sobotę, 2 czerwca w miejscowości Lewickie (na placu koło świetlicy).


Startujemy o godz. 13 i zapewniamy mnóstwo atrakcji.
Lewickie od dobrych kilku dni przygotowuje się do imprezy. Mieszkańcy robili porządki na terenie, gdzie dojdzie do pikniku. Teraz panie szykują już słodkie specjały dla naszych dzieciaków. – Na pewno nikt nie wyjedzie od nas głodny  – uśmiecha się sołtys Teresa Gałecka, która mocno zaangażowała się w organizację festynu.
Fantastyczna atmosfera jest zapewniona. Na najmłodszych czeka też mnóstwo atrakcji. Przez cały dzień bezpłatnie można bawić się na trampolinie. Rozstawione zostaną również  zjeżdżalnie i dmuchane zamki.
Dla dzieci przygotowaliśmy też cały blok z grami oraz konkursami, prowadzonymi przez profesjonalnych animatorów. Zobaczymy również pokaz strażacki, a niewykluczone, że będą też inne atrakcje związane z dużymi pojazdami. Ale to już niespodzianka...  
Sołectwo zebrało także drewno na ognisko. Nie zabraknie zatem pieczonych kiełbasek, a oprócz kiełbasek czekają na dzieci ciasta i napoje.
Na sobotę przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę. Będzie to występ zespołu tanecznego Ośrodka Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Dzieci od tygodni spotykają się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury, gdzie trenują przed pokazem. W sobotę czeka ich premierowy występ, który zaplanowaliśmy ok. godz. 14.30.
Wierzymy, że to będzie wyjątkowa sobota. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Lewickich!

adres tej wiadomości: http://www.juchnowiec.gmina.pl/news.php?id=6626