25 lat Ośrodka Kultury – piknik i koncert zespołu „Piękni i Młodzi”


We wrześniu mija 25 lat odkąd Ośrodek Kultury działa mając swoją siedzibę w Juchnowcu Kościelnym. Z okazji jubileuszu Ośrodek Kultury przygotował wielkie imprezy. Już w piątek, 14 września zapraszamy na stadion gminny w Juchnowcu Dolnym na wyjątkowy piknik i koncert zespołu „Piękni i Młodzi".

Piknik rozpocznie się o godz. 16. Na najmłodszych czekają zabawy na „dmuchańcach”. Będzie kącik poświęcony potrzebującej pomocy Milence Krysiuk prowadzony przez Marcina Zawadzkiego. W nim loteria fantowa i zawody w dźwiganiu kettla.
O godz. 16.30 rozpocznie się przegląd gminnych talentów. Wystąpią Marta Zalewska, Kinga Olszańska (śpiew), Igor Makarski (skrzypce), Paulina Orlińska i Dawid Sobolewski (taniec towarzyski).
Od godz. 18 scenę opanują dyskotekowe rytmy. Będzie występ zespołu „FORTI”, a ok. godz. 19 zapraszamy na koncert megagwiazdy wieczoru - zespołu „PIĘKNI I MŁODZI”. Potem bawić się będziemy na dyskotece pod gwiazdami.
Oficjalne obchody 25-lecia Ośrodka Kultury będą miały miejsce w sobotę, 22 września. Najpierw w Juchnowcu Kościelnym spotkają się przyjaciele Ośrodka Kultury. Dalsza część uroczystości przenosi się do Kleosina, gdzie ma już otwarty, luźniejszy charakter. O godz. 19 na placu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ul. Zambrowskiej rozpocznie się koncert legendarnej grupy - „RAZ|, DWA, TRZY”.

Patronat honorowy nad jubileuszem Ośrodka Kultury objął wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz.
tomaszl | 13.09.2018 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media