Medale wręczone, akcja „LATO OK” rozpoczęta
Lato rozpoczęte już oficjalnie! W piątek podsumowaliśmy rok szkolny w naszej gminie i zainaugurowaliśmy wielką wakacyjną akcję „LATO OK”. Wszystko podczas pikniku w Ignatkach Osiedlu. Było pięknie. I nawet pogoda dopisała, bo wraz z rozpoczęciem zabawy przestało padać.


Podczas pikniku wójt gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz wręczył medale najlepszym uczniom szkół w Juchnowcu Górnym, Kleosinie oraz Księżynie. Obejrzeliśmy także efektowne artystyczne prezentacje przygotowane przez szkoły. I było mnóstwo, mnóstwo zabawy. Dzieci szalały na „dmuchańcach”, emocjonowały się seansem kina 9D, poznawały pracę policjantów, bawiły się z animatorami i rozwiązywały łamigłówki w punkcie przygotowanym przez Centrum Nauki Ignatki. Była też moc muzyki, a swój koncert prowadziła wspaniała grupa nauczycieli z Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym. Każdy mógł przyłączyć się do śpiewania i spędzić naprawdę urocze chwile. Do nauczycieli dołączyli nawet bębniarze, którzy specjalnie do nas przyjechali z południa Polski. Panowie byli zachwyceni atmosferą, otwartością uczestników i otaczającą przyrodą. Potem to my zachwycaliśmy się ich popisami na bębnach. Był nie tylko koncert, ale i wspólne warsztaty, które wywołały ogromny entuzjazm. Rytmy wybijane z kilkudziesięciu bębnów i setki uśmiechów popłynęły na Podlasie głosząc, że juchnowiecka gmina rozpoczyna wakacje!
Dziękujemy wszystkim, którzy byli w piątek z nami. Zapraszamy jednocześnie na kolejne spotkania w ramach akcji „LATO OK”. Odwiedzimy kilkanaście miejscowości w gminie. O szczegółach będziemy informować. W razie pytań prosimy o kontakt z Ośrodkiem Kultury w Juchnowcu Kościelnym – tel. 85 719 60 56 oraz 530 453 059.

tomaszl | 26.06.2017 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media