Uprzejmie informujemy, że na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny rozpoczęła się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych,  "elektrośmieci", zużytych opon, tekstyliów  w terminie zgodnym z harmonogramem załączonym poniżej.  Zbiórka rozpoczyna się od godziny 6:00 rano. Odpady wystawione po przejeździe samochodu nie zostaną zabrane.


Wystawiamy: stare meble, wersalki, fotele, dywany itp. oraz kompletny, nierozebrany sprzęt, który ze względu na charakter zbiórki, przeznaczony ma być do recyklingu (zużyty, zepsuty, przeznaczony do wyrzucenia sprzęt elektryczny, elektroniczny np. telewizory, komputery, lodówki, suszarki, telefony itp.), zużyte opony od samochodów osobowych (w ilości wskazującej na pochodzenie z gospodarstwa domowego), tekstylia, ubrania, materiały, rowery.

Nie wystawiamy: odpadów niebezpiecznych tj.: akumulatorów, baterii, farb, leków, strzykawek, wyrobów azbestowych, a także lamp oświetleniowych, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, papy, worków po nawozach, okien, drzwi, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach.

W związku z powyższym prosimy o dokładne sprawdzenie daty zbiórki oraz dostosowanie   się do ww. informacji.

HARMONOGRAM
tomaszl | 09.11.2016 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media