Wielkie wydarzenie w Kleosinie
Bezpłatne badania lekarskie, mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży, wójt czytający „Trylogię” Henryka Sienkiewicza i koncert słynnego zespołu „Prymaki” – to wszystko czeka na mieszkańców naszej gminy podczas sobotniego pikniku w Kleosinie. Impreza realizowana przez Ośrodek Kultury w ramach projektu „W Juchnowcu kultura, zdrowie i natura” rozpocznie się o godz. 15 na placu przed „Orlikiem”.  


W najbliższą sobotę, 6 września w Kleosinie szykuje się wielkie wydarzenie. W planach festynu znalazły się stanowiska medyczne, gdzie będzie można zmierzyć ciśnienie krwi, poziom cukru, przeprowadzić analizę składu ciała, sprawdzić wiek metaboliczny i poddać się zabiegom kosmetycznym. Badania wsparte będą poradami profesjonalnych konsultantów, a wszystko jest bezpłatne!
Zdrowy, aktywny tryb życia wspierać będzie także grupa ZUMBY. Panie z naszej gminy wezmą udział w pokazie tego niezwykle popularnego tańca.
W ZUMBĘ będą mogły pobawić się również dzieci. Zresztą na najmłodszych mieszkańców gminy czeka moc atrakcji. Bezpłatnie dostępne będą zamki i dmuchane zjeżdżalnie. Przygotowano także wiele gier, zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Z materiałów odpadowych tworzone będą naturalnych wielkości postaci. Mieszkańców zachęcamy do przynoszenia plastikowych kapsli, czy kolorowych plastikowych butelek.
Piknik połączono z ogólnopolską akcją Narodowe Czytanie. W tym roku Prezydent RP Bronisław Komorowski zaproponował, abyśmy wspólnie czytali „Trylogię” Henryka Sieniewicza. W naszej gminie wspólne czytanie odbędzie się na scenie w Kleosinie, a w jednej z głównych ról wystąpi Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztof Marcinowicz. Partnerować mu będą m.in. Sekretarz Gminy Teresa Rudzik oraz Radny Gminny i trener Pasji Kleosin Marek Jóźwik, radni oraz dyrektorzy instytucji gminnych.
Całość imprezy zwieńczą koncerty, a gwiazdą wieczoru będzie mający fanów w całej Europie, słynny zespół „Prymaki”.
Serdecznie zapraszamy do Kleosina i przedstawiamy orientacyjny godzinowy program pikniku.

15.00: rozpoczęcie pikniku
15.00 – 19.00: gry, zabawy, konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych
15.00 – 19.00: stanowiska medyczne
17.00: pokaz tańca ZUMBA dla dorosłych
17.30: warsztaty ZUMBA dla dzieci
18.00: akcja Narodowe Czytanie z udziałem Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny
19.00: koncert zespołu „PRYMAKI”
20.00: koncert zespołu „DESIRE” i dyskoteka pod gwiazdami
21.30: zakończenie imprezy
kboni | 04.09.2014 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media