Ruszyły zapisy do II Biegu Konopielki24 maja odbędzie się II Bieg Konopielki. Już dzisiaj zapraszamy zawodników do rejestracji w naszej imprezie! Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie biegkonopielki.pl oraz telefoniczną pod nr 85 719 60 56. Organizatorami II Biegu Konopielki są Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny oraz Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny.
W porównaniu do pierwszej edycji imprezy wprowadzamy kilka zmian. Mamy nadzieję, że będą to zmiany, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią nasz bieg. Nie zmienia się natomiast idea, w której chcemy połączyć sport, bieganie i kulturę. Zapraszamy zatem na ciekawą trasę biegową prowadzącą po gminie Juchnowiec Kościelny, jak również zachęcamy do zapoznania się z jej elementami kulturowymi. Temu służyć będzie spotkanie podsumowujące imprezę we Frampolu, miejscu gdzie urodził się i tworzył znany pisarz Edward Redliński. Od tytułu jego powieści „Konopielka” zaczerpnięto zresztą nazwę biegu.   
Szczegóły dotyczące II Biegu Konopielki znajdują się w regulaminie oraz na stronie www.biegkonopielki. Pragniemy zwrócić uwagę na kilka zmian w porównaniu do ubiegłorocznej imprezy. Wprowadzono elektroniczny pomiar czasu, a firma, która mierzyć będzie czas pomaga również przy przyjmowaniu zgłoszeń. Wprowadzony został limit uczestników biegu głównego do 200 osób. Start będą mieli zagwarantowani biegacze, którzy dokonają rejestracji i opłacą wpisowe. Wszystkie kwestie wyjaśnia regulamin. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Ośrodkiem Kultury.
Jeszcze raz zapraszamy do udziału w II Biegu Konopielki! Kto uczestniczył w pierwszej edycji imprezy, ten wie czego może się spodziewać. Kto nie był, a chce zobaczyć jak wygląda juchnowiecka atmosfera, ten powinien już teraz zarezerwować sobie czas na 24 maja.

Organizatorami II Biegu Konopielki są Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny oraz Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny.
kboni | 26.02.2014 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media