Zagraj w mistrzostwach gminy
W sobotę, 13 kwietnia mieszkańcy gminy Juchnowiec Kościelny rywalizować będą o tytuł najlepszego tenisisty stołowego. O godz. 10 w hali Zespołu Szkół w Kleosinie rozpoczną się indywidualne mistrzostwa gminy.


Tenis stołowy ma bogate tradycje w naszej gminie. Kilka lat temu turnieje ping ponga cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem, istniała w Juchnowcu nawet drużyna ligowa. Zobaczymy, jak z popularnością tenisa jest teraz. W sobotę szansę rywalizacji dostaną dzieci, młodzież i dorośli. Podział na kategorie oraz system rozgrywek zależy od liczby zgłoszonych zawodników.
Zgłoszenia do udziału w turnieju przyjmowane są w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym oraz w gabinecie nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Kleosinie. Regulamin oraz karta zgłoszeń są do pobrania na stronie okjuchnowiec.pl.
Turniej organizuje Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny oraz Zespół Szkół w Kleosinie we współpracy z Urzędem Gminy Juchnowiec Kościelny oraz UKS Kleosin. Od strony technicznej organizację turnieju wspiera UKS „Sovit” Białystok.
W sprawie turnieju można zasięgać informacji w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym – tel. 85 719 60 56.
kboni | 10.04.2013 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media