Zapraszamy na Mistrzostwa Gminy w Scrabble
Miłośników gier słownych zapraszamy na II Otwarte Mistrzostwa Gminy Juchnowiec Kościelny w Scrabble. Turniej odbędzie się w sobotę, 23 lutego w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Juchnowcu Kościelnym. Początek zmagań o godz. 10, a swoje umiejętności sprawdzić mogą tak młodzież, jak i dorośli.


W dobie elektroniki oraz komputerów scrabble trzymają się mocno i mają liczną rzeszę fanów. Liczymy, że miłośników tej popularnej gry nie zabraknie też w Ośrodku Kultury. Mistrzostwa mają charakter otwarty i mogą w nich wziąć udział osoby spoza naszej gminy. Start zapowiadają choćby zawodnicy z Łap. Liczymy, że i juchnowiecka gmina reprezentowana będzie przez sporą grupę scrabblistów.
Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach. W pierwszej zmierzy się młodzież z VI klas szkół podstawowych oraz gimnazjów. W drugiej o tytuł mistrzowski rywalizować będzie młodzież ponadgimnazjalna i dorośli.
Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach. Na najlepszych czekają dyplomy i nagrody rzeczowe. Ale nikt nie wyjedzie z Juchnowca z pustymi rękoma. Każdy uczestnik otrzyma atrakcyjne pamiątkowe gadżety.  
II Otwarte Mistrzostwa Gminy Juchnowiec Kościelny w Scrabble organizują Zespół Szkół w Juchnowcu Górnym oraz Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Zgłoszenia przyjmowane są w Ośrodku Kultury telefonicznie 85 719 60 56, drogą elektroniczną na adres ok.juchno@wp.pl lub w dniu zawodów w Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym, Plac Królowej Rodzin 1.


kboni | 20.02.2013 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media