Zapraszamy na Turniej o Puchar Wójta
Już w najbliższy weekend, 22-23 września czekają nas ogromne emocje sportowe. Na boisku „Orlik” w Kleosinie rozegrany zostanie II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny. 


Ubiegłoroczna edycja turnieju cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Nie inaczej powinno być i tym razem. Zespoły pilnie trenują przed zawodami i zapowiadają walkę na całego.
W turnieju uczestniczą drużyny 10-osobowe (występuje 5 graczy w polu i bramkarz). Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony jest od liczby zgłoszonych zespołów.
W sobotę na boisko wyjdą gimnazjaliści (rocznik 1997-1999) oraz seniorzy (1996-1977). Początek rywalizacji gimnazjalistów zaplanowano na  12.30. Seniorzy przystąpią do zmagań o 15.30.
Jeszcze więcej spotkań rozegranych zostanie w niedzielę. O 12.30 grę rozpoczną dzieci klas 0-III szkół podstawowych (rocznik 2003 i młodsi), o godz. 15 na murawie pojawią się piłkarze klas IV-VI (1999-2001), a na koniec imprezy o godz. 18 na „Orliku” pokażą się oldboje.
– Gorąco zapraszam wszystkich chętnych do gry lub kibicowania. Wynik jest ważny, ale jeszcze ważniejsza jest dobra zabawa podczas turnieju  – mówi Krzysztof Marcinowicz, wójt gminy Juchnowiec Kościelny, który sam chętnie kopie piłkę i prawdopodobnie wystąpi w niedzielę w zespole oldbojów z Kleosina.
Przepisy, regulamin, formularze zgłoszeniowe są do pobrania na „Orliku” w Kleosinie, Zespole Szkół w Kleosinie oraz Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym.
Organizatorem turnieju jest wójt gminy Juchnowiec Kościelny, Zespół Szkół w Kleosinie, Uczniowski Klub Sportowy Kleosin oraz Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny.

kboni | 21.09.2012 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media