Finał Dni Ziemi Juchnowieckiej
Przed nami wielki finał Dni Ziemi Juchnowieckiej 2012. W sobotę zapraszamy do Kleosina na Ogólnopolski Turniej Petanque połączony z piknikiem rodzinnym, a w niedzielę czeka nas zabawa na festynie w Juchnowcu Dolnym.


W czwartek odbyła się sesja Rady Gminy. Nie zabrakło elementów związanych z obchodami Dni Ziemi Juchnowieckiej. Niespodzianką był występ Macieja Sikorskiego, półfinalisty programu „Mam talent”. Pan Maciek parodiował znane osobistości: Lecha Wałęsę,  Bronisława Komorowskiego oraz Daniela Olbrychskiego.
W piątek, we Frampolu będzie miała z kolei miejsce uroczystość otwarcia Domku Twórczości E. Redlińskiego, autora m.in. „Konopielki” i „Awansu”.
Sobota, to emocje sportowe. O godz. 10 przy Zespole Szkół w Kleosinie rozpocznie się Ogólnopolski Turniej Petanque o Puchar Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny. Turniej ma charakter otwarty dla mieszkańców gminy i każdy może zgłosić swój udział do zawodów. Zgłoszenia przyjmowane są na miejscu w piątek od godz. 18. W tym czasie rozpoczną się też bezpłatne warsztaty i nauka gry w petanque. Zgłosić się do udziału w turnieju można również w sobotę, do godz. 9.45. Turniej połączony jest z piknikiem rodzinnym, w trakcie którego przewidzieliśmy gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz animacje. Nie zabraknie lodów i dmuchanych zjeżdżalni.
Wielki finał Dni Ziemi Juchnowieckiej przygotowaliśmy na niedzielę. O godz. 12 rozpocznie się festyn na terenie boiska w Juchnowcu Dolnym. W planie są turnieje i konkursy sportowe, wystawy, gry, występy zespołów muzycznych. O godz. 16 rozpocznie się Uliczny Bieg Konopielki, po nim (ok. godz. 17) koncert Marcina Siegieńczuka. Poniżej zamieszczamy program festynu.

Niedziela, 29.07 - Festyn w Juchnowcu Dolnym:

godz. 12.00: piłkarski mecz Magnat Juchnowiec – Olimpia Zambrów
13.00: Gry, konkursy i animacje
14.00: Pokazy strażackie
14.30: Mistrzostwa gminy w siłowaniu na rękę
16.00: Uliczny Bieg Konopielki
17.00: Dekoracja najlepszych biegaczy przez wójta i występ Marcina Siegieńczuka
18.30: Pokaz zapasów
18.50: Pokaz sztuk walki MMA
19.30: Występ zespołu tanecznego Ośrodka Kultury
19.45 - 24.00: Występy zespołów muzycznych i dyskoteka pod chmurką

Sponsorami Dni Ziemi Juchnowieckiej są: KSB Grupa sp. z o.o. ; BK Tras; ChM; Bank Spółdzielczy w Juchnowcu, RAK BUD, Instal, Zakład Produkcji Kruszyw z Recyklingu Zakład w Hryniewiczach, Lech Garmażerka Staropolska, PUHP Lech, Krynka.


kboni | 27.07.2012 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media