Pierwsze nagrody w konkursie „Kolorowe boiska…”
17 maja br. wójt Gminy Juchnowiec Kościelny, Krzysztof Marcinowicz wziął udział w apelu w Zespole Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym podsumowującym akcję „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Pogratulował dyrekcji, uczniom i ich rodzicom niezwykłego pomysłu i zaangażowania w realizację projektu.


– Kiedy zaproponowałem szkole udział w konkursie – mówił podczas apelu, – wiedziałem, że przygotujecie coś ciekawego, ale to, co zobaczyłem wielokrotnie przerosło moje oczekiwania. Gratuluję i będę wam kibicował.
Wszystkie przygotowane na konkurs kartonowe sylwetki kibiców wzięły udział w wewnętrznym szkolnym konkursie na najpiękniejsze prace. Doceniono też pracowitość uczniów i nagrodzono osoby, które wykonały największą ilość kartonowych kibiców. Nagrody – aparaty fotograficzne, odtwarzacze mp3 oraz pendrajwy – ufundował Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny oraz dyrekcja szkoły. Dodatkowe nagrody – 12 piłek futbolowych i siatkowych – ufundowali księża  katecheci. Zostały one rozlosowane wśród wszystkich uczestników konkursu.
PRZYPOMINAMY, że już od dziś, 18 maja do 18 czerwca br. można głosować na najlepszą pracę w szóstej edycji konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Zachęcamy do głosowania na Szkołę Podstawową w Juchnowcu Górnym. Informacje jak głosować, a także jaką pracę przygotowali na konkurs uczniowie z Juchnowca znajdują się na stronie szkoły (www.zsj.home.pl). Zamieszczamy także link z naszej strony.


kboni | 21.05.2012 |
Kalendarz
Cyfrowy Urząd
Dane Adresowe
designed by NP Promotion & powered by G3 Media